AmericaArmy.pl

Łączenie się z serwerami zabezpieczonymi hasłem

2009-08-25 22:43:41

Łączenie się z serwerami zabezpieczonymi hasłem

Kiedy chcemy połączyć się z serwerem zabezpieczonym hasłem, a nie używamy żadnej przeglądarki serwerów, w rodzaju All Seeing Eye, czy też tej, która wbudowana jest w grę, musimy wykonać następujące kroki:

1. Otworzyć grę.
2. Przejść do konsoli (naciskając klawisz tylda - ~)
2. Wpisać open [numer IP]?password=[hasło]
Zamiast numeru IP i hasła trzeba podstawić właściwe dane. W przypadku serwera Multimedii polecenie wygląda tak:

open 153.19.194.10?password=grajmy

Ważne jest, by po numerze nie było przerwy pomiędzy nim a pytajnikiem. Najczęstszą przyczyną nieudanego połączenia jest wpisanie przecinka zamiast kropki w adresie IP. W foncie stosowanym przez grę są one dość podobne, dlatego czasami trudno jest zorientować się w pomyłce.

Jak słusznie zauważył jeden z czytelników, Dafi, można z łatwością wyeliminować problem każdorazowego wpisywania adresu IP i hasła. W tym celu wystarczy utworzyć skrót do gry, kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i wybrać z menu Właściwości. Tam trzeba dopisać na końcu pola Element docelowy [numerIP]:[port]?password=[hasło] i zapisać dokonane zmiany. Przykładowy zapis dla serwera Multimedii i gry zainstalowanej w standardowym katalogu, wygląda tak:C:Program FilesArmy OperationsSystemArmyOps.exe 153.19.194.10:1716?password=grajmy

Oczywiście, można stworzyć wiele skrótów, do wielu serwerów.

Korzystanie z przeglądarki serwerów wbudowanej w grę.
Przeglądarka serwerów wbudowana w grę. Serwery zabezpieczone hasłem są oznaczone małą, szarą kłódką.W tym przypadku, kiedy chcemy wejść do gry za pomocą przeglądarki wbudowanej w grę, musimy, po uruchomieniu programu, przejść do Step 4: Find Online Games. Wyświetli się nam ekran browsera. Naciskamy Update i czekamy, aż w oknie przeglądarki pojawią się wszystkie serwery. Odnajdujemy żądany serwer zabezpieczony hasłem i klikamy na niego. W dolnym lewym okienku pojawią się informacje o serwerze. Odczytujemy numer IP, otwieramy konsolę i postępujemy dokładnie tak samo, jak podano to wyżej.

Korzystanie z All Seeing Eye
W okienku, jakie pojawiło się po podwójnym kliknięciu na zabezpieczony serwer, trzeba wpisać hasło.All Seeing Eye to znakomita, darmowa przeglądarka serwerów do różnych fier sieciowych. Można ją pobrać z witryny http://www.udpsoft.com/eye
.
Po zainstalowaniu, gra pobierze uaktualnienia, a następnie rozpozna zainstalowane na komputerze gry, przez nią obsługiwane. Kiedy wybierzecie już America's Army, odświeżcie listę serwerów. Po naciśnięciu przyciskiem myszki serwera, który jest zabezpieczony hasłem, otworzy się widoczne na screenie okienko. Wystarczy tam wpisać hasło, po czym program połączy nas z serwerem. Dopóki hasło nie zostanie zmienione przez administratora, przy korzystaniu z ASE i łączeniu się z tym serwerem wpisywanie hasła nie będzie już więcej konieczne.
Życzę przyjemnej gry.

Inkub

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%