AAMBS Tracker

2009-09-05 00:43:04

AA.pl - Ostatni weekend przyniósł nam dosyć nieoczekiwaną niespodziankę w postaci uruchomienia „trackera" na stronie AAMBS - interesuje nas fakt, iż jego uruchomienie nie poprzedziła jakaś kampania reklamowa bądź informacyjna - czy udało nam sie wyprzedzić ten fakt czy nie planujecie przeprowadzenia takiej akcji ??

Rob: Opcja „Record Brief”, która została dodana do aa-mbs.com głównie z uwagi na społeczność, więc postanowiliśmy spowolnić trochę proces testowania małymi fanfarami, dzięki czemu otrzymamy tyle wartościowych opinii ze strony społeczności AA ile tylko się da. W momencie w którym zgromadzimy już trochę opinii opublikujemy większą zapowiedź, a także komunikat prasowy.

 

AA.pl - Sądząc po okresie zbieranych statystyk (od 14 września 2006 roku ) prace nad trackerem trwały ponad 1 rok - na która z jego funkcji chcielibyście zwrócić uwagę graczy ??

Rob: Od początku naszym planem było zbieranie coraz to bardziej szczegółowych statystyk wraz z wydaniem kolejnej wersji America’s Army aby następnie wyszczególnić je w Record Brief. Potrzebowaliśmy więc trochę czasu na zgromadzenie wystarczającej ilości znaczących statystyk, które z jednej strony były by przydatne dla społeczności, a z drugiej czytelne podczas wyświetlania.

 

AA.pl - Chcielibyśmy również zadać kilka pytań odnośnie działania trackera - z jakich serwerów są zliczane statystyki ??

Rob: Dane “Record Brief” gromadzone są z serwerów honorowych (www.aahonor.com).

 

AA.pl - Czy zostanie wprowadzona możliwość prostego wyszukiwania statystyk graczy offline (teraz trzeba korzystać z tego linka wpisując na końcu login) ??

Rob: Zachęcamy graczy do korzystania z funkcji wyszukiwania graczy w celu wyświetlenia statystyk graczy będących offline. Mogą oni także wykorzystać link dostępny po dodaniu graczy do listy w części „My MBS” na stronie aa-mbs.com.

 

AA.pl - Czy mozesz zdradzic nam nad czym teraz pracujecie czy tracker zostanie wyposazony w nowe funkcje czy tez moze planujecie dodanie kolejnych funkcji do przegladarki AAMBS.

Rob: W tym momencie nie jesteśmy wstanie podzielić się szczegółami, jednak możemy Was zapewnić, że będziemy zbierać coraz to bardziej szczegółowe statystyki wraz z wydaniem kolejnej wersji gry, które następnie zintegrujemy z „Record Brief” i innymi częściami aa-mbs.com. Pragmatic jest dumny z roli jaką pełni w budowaniu sieci społecznej otaczającej America’s Army i cieszy się z możliwości dalszego zaopatrywania społeczności w narzędzia, która są przez nią pożądane.

wywiad: Gargamel

tłumaczenie: Chomiq

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%