BRM

2009-08-10 18:17:20

Szkolenie strzeleckie jest drugim szkoleniem w AA3. Aby móc je rozpocząć należy zaliczyć uprzednio szkolenie z toru przeszkód (Fit to win).

Szkolenie rozpoczynamy od odprawy. Instruktor wyjaśnia mam główne zasady obowiązujące na strzelnicy. Po wysłuchaniu informacji ogólnych otrzymujemy polecenie udania się po broń i amunicję. Wykonujemy zwrot w lewo i idziemy podchodzimy do magazyniera.

Na stole leży już przygotowany karabinek i 2 magazynki. Podnosimy je ze stołu używając klawisz spacji (ustawienie domyślne).
Po pobraniu broni i amunicji kierujemy się na stanowisko strzelecki numer 3 (po lewej stronie). Mamy teraz czas aby potrenować strzelanie. Tarcze widzimy przed sobą. Należy zwrócić uwagę na 2 tarcze różniące się od pozostałych, wyglądają jak kępy krzaków lub piasku, znajdują się po prawej i lewej stronie, najbliżej ze wszystkich.
W tej części treningu nie mamy właściwie ograniczonej ilości amunicji, więc warto spędzić tu trochę czasu. Nie warto skupiać się tylko na najbardziej odległych tarczach, zdarza się, że te bliższe sprawiają więcej trudności. Oczywiście, jak w prawdziwym życiu, przynajmniej raz zacina nam się broń.

Pamiętaj, aby używać celownika broni (prawy klawisz myszy) oraz spacji (wstrzymania oddechu). Bez tego ciężko będzie uzyskać dobry wynik.
Gdy uznamy, że opanowaliśmy już sprawne trafianie do celu, wstajemy, podchodzimy do instruktora (klikamy spację) i zgłaszamy gotowość do sprawdzianu. Wracamy na miejsce, kładziemy się, ładujemy broń (nie ociągamy się, bo nikt na naszą gotowość czekać nie będzie). Najpierw oddajemy 20 strzałów z pozycji leżącej. Potem 10 z pozycji klęczącej i 10 ze stojącej. Trafienie przynajmniej 23 tarcz oznacza zaliczenie treningu.

Punktacja :

Marksman: 23
Sharpshooter: 30
Expert: 36
Max: 40 

 

opracowanie BrYk

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%