Badboys

2009-08-26 15:22:13

Pełna nazwa: =]Badboys[=
TAG: =]BB[=
Data założenia: Maj 2004
Clan Leader: Shadow Man
2nd CL: Kleku
Strona:
http://www.badboys.team.prv.pl/
Zasady rekrutacji: Min. 25 punktów honoru, wiek powyżej 18 lat, dobre poczucie humoru, chęć grania w grupie i możliwość współfinansowania klanowego serwera.
Preferowane formy rozgrywki: TWL Europe Objective 4v4, PLAAO i luźne sparingi z innymi klanami.

Historia: A long, long times ago.... in a smale metropolis on west United Kingom of Poland lives a Bad Boys. They kill, murder,violate....they were very bad people...and now in 2005 year they rise up in arms and kill everything...no one is more worst than "BADBOYS"- wkrótce w kinach i księgarniach...

A teraz na poważnie. Klan powstał dość dawno, ale dopiero pojawienie się Shadow'a byłego ClanLeader'a [BP] "Black Panthers" rozruszało troche skostniałe towarzystwo. Kilka dni po wstąpieniu zostaje mianowany przez Croca VCL-em. Od pierwszych dni można było zauważyć jego działalność czyli "czystki etniczne" w klanie. Ze składu klanu zostaje usuniętych kilku graczy m.in.: Paluch, Kusza, Wisnia, Zombie. W ciągu kilku dni z dość licznego klanu pozostaje około 7 żołnierzy. Kilka dni później z klanu odchodzą również Nygus i Raiden. Wtedy odchodzi Croc. Po prostu nie miał ochoty dalej prowadzić klanu i postanowił odejść. Automatycznie klan upadł. Była to już n-ta reanimacja klanu. Jednak zostali najwytrwalsi: Shadow (VCL wybrany tydzien przed upadkiem klanu), Kleku,Kuchar ,Melek i Maniek. Shadow Man bo taki jest jego prawidłowy nick obecny ClanLeader nie poddal się chociaż znal nas tylko tydzień i postanowił odbudować klan. Po reanimacji klanu członkowie zarządzili wybory nowego CL-a. W marcu 2005 na lidera klanu BadBoys zostaje wybrany =]BB[=Shadow Man. Już w pierwszych dniach jego kadencji można było zauważyć znaczne zmiany w szeregach klanu. W ciągu niespełna kilku tygodni do klanu dochodzą nowi członkowie, większości doświadczeni gracze i powstaje forum klanowe.

"Nasz cel to pierwsza trojka w PLAAO, wynalezienie lekarstwa na raka :]"
Shadow Man

Opracował: LordRene

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%