Buce

2009-08-26 15:14:26

Pełna nazwa: Buce
TAG: Buc.
Data założenia: luty 2005
Clan Leader: Brak. Anarchia i chaos to część ich doktryny taktycznej.
Strona: www.bucsquad.prv.pl
Zasady rekrutacji: Bucem trzeba się urodzić. Poza tym trzeba mieć przynajmniej jeden nałóg (AA się nie liczy) i wyjątkowo spaczone poczucie humoru.
Preferowane formy rozgrywki: PLAAO

Historia: Pewnego razu w czeluściach Internetu pojawił się Pomysł. Był młody, niedoświadczony i ciekawy otaczającego go cyfrowego świata. Krążył po bezkresach stron porno i sklepów internetowych, aż któregoś dnia zawędrował na Forum. Ignorując przyjazną fasadę głównych działów skierował się w dół. Ku buchającym binarną siarką czeluściom Śmietnika. Przeraził się początkowo intelektualną głębią Tematów tu zamieszczonych, jednak nie zrażając się stwierdził "tutaj będzie mój dom. Teraz potrzebuje ofiary, która opętam".
W tym samym czasie nieświadom niczego Gothmog przywlókł swe ledwie żywe cielsko z jednej z kieleckich knajp i pomyślał "Może napiszę coś głupiego na Forum". I stanął smok nad mającą rodzić niewiastą, ażeby skoro porodzi pożreć ją... I dziecię. Khy khy. Przepraszam dzieci. To nie ta bajka. W każdym razie Gothmog wyżej wspomniany - bydle wredne - trafił po wielu bojach z klawiaturą i myszką na wspomniane Forum i zobaczył Temat. Temat na pierwszy rzut oka wyglądał normalnie - kilku jego znajomych z różnych klanów dyskutowało o planie wspólnej gry w jakiejś lidze. Dywagowali akurat nad nazwą, pod jaką będą znani. Propozycje były różne, a dyskusja ostra. Kwasek groził biednemu IIPenowi pobiciem, Freshmeat proponował użyć mocy Sithow, Remek straszył HuntERa banem na AASA, a Liga jak zwykle się zgubił.
W Temacie czaił się też - niczym bazyliszek - Pomysł. Rozpoznał w próbującym akurat jednocześnie trzymać głowę prosto, pisać posta i śpiewać pijacka piosenkę Gothmogu ofiarę i zaatakował. Rozmiękczony używkami umysł nie był w stanie się bronić, a Pomysł wreszcie dopiął swego Celu. Cel ten zawierał się w jednym słowie "Buc".
A słowo ciałem się stało. I poczęli spożywać używki wszelakie, konie, krowy, utarte ryjówki w plastrach, ptaki, co na niebie i ryby, co w morzu. I tak oto powstał klan Buc, który klanem nie jest


„Jeśli jesteś mega wymiataczem to niestety nie do nas!!! Jeśli natomiast jesteś n00bem, lub masz niewykrywalne czity to nie wahaj się chwili dłużej! Pomóż nam w walce ze wspólnym wrogiem!!”
Ze strony klanu Buce.

Opracował: LordRene

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%