AmericaArmy.pl

Celownik optyczny Swarovski Optic 10x42

2009-08-14 21:39:16

Karabin wyborowy Barret M82A1 standardowo wyposażony jest w celownik Celownik optyczny Swarovski Optic 10x42optyczny Swarovski Optic 10x42. Celownik ten został wybrany przez producentów M82 ze względu na wytrzymałą konstrukcję oraz doskonałą jakość obrazu. Celownik posiada stałe powiększenie 10x.

Korpus lunety został wykonany z jednorodnego pręta z lotniczego stopu Aluminium, powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne lunety zostały pokryte powłokami chroniącymi przed korozją i uszkodzeniami.

Na wewnętrznych ściankach znajdują sie miniaturowe rowki zapobiegające odbijaniu się światła wewnątrz lunety, co w połączeniu z powłokami anty-refleksyjnymi naniesionymi na soczewki pozwala osiągnąć bardzo wyraźny obraz, nawet w warunkach ograniczonej widoczności.
 
Celownik posiada opatentowany, łatwy w użyciu system zerowania pozwalający na precyzyjne i szybkie wykonanie tej ważnej czynności. Krzyż w celownikach zakupionych przez Armię USA jest identyczny z tym z lunety Leupold M3 wykorzystywanej w karabinach M24 i SR25 (MilDots), dostępna jest również wersja ze specjalną siatką celowniczą, przystosowaną specjalnie do karabinu M82A1 (tzw. "drabinka"). Poprawki poziome i pionowe wprowadzane są z dokładnością do 1/4 MOA.

Powiększenie: 10 x
Długość: 331 mm
Średnica obiektywu: 48 mm
Średnica montażu: 30 mm
Waga: 0,60 kg
Pole widzenia przy odległości 100 metrów: 4 metry
Cena: 1300 USD

Na podstawie informacji odnalezionych w najdalszych zakamarkach Internetu i półki z ksiażkami, opracował: Sundowner

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%