AmericaArmy.pl

Common Remotely Operated Weapon Station

2009-08-25 22:14:27

Do szkolenia operatora systemu CROWS możemy przystąpić po zaliczeniu szkolenia kierowcy pojazdów HMVV. Rozpoczynamy je na placu Fortu Benning - swoje kroki skieruj do instruktora stojącego na środku placu, wciśnij klawisz F aby rozpocząć szkolenie. Następnie podejdź do pojazdu HMVV i zajmij miejsce na tylnym siedzeniu za fotelem kierowcy (drzwi otwierasz klawiszem akcji - domyślnie F).

 

 

Po zajęciu miejsca w pojeździe przed naszymi oczyma pojawi się konsola systemu CROWS. Zapnij pasy (klawisz K) wciśnij klawisz akcji (F) na ekranie monitorka, od tej chwili rozpocznie się wyświetlanie filmiku przedstawiający możliwości systemu CROWS (możesz go przerwać w dowolnym momencie klawiszem ESCAPE).

 

 

W tym momencie wraz z kierowcą udajecie się na strzelnicę. Jest to czas na zaznajomienie się z system oraz ćwiczenie precyzyjnego strzelania do makiet umieszczonych na poligonie. Działkiem kieruje się za pomocą myszki a strzelanie odbywa się poprzez wciśnięcie jej lewego klawisza. Po przejściu tej fazy treningu rozpoczyna się właściwy test. Twoim celem jest zniszczenie 9 celów umieszczonych na terenie szkoleniowym Pomimo, iż poprzeczka została podniesiona w porównaniu do poprzedniej próby gdzie pojazd stał w bezruchu zestrzelenie 9 makiet nie powinno Ci sprawić większej trudności. Pamiętaj jedynie, żeby po zestrzeleniu wszystkich celów utrzymywać działko w wyznaczonym terenie poligonu.

opracowanie Gargamel

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%