ES2 Border

2009-08-28 14:08:57

SYTUACJA:

Wywiad odkrył, że w wiosce znajduję się siedlisko nieprzyjaciela oraz prawdopodobne źródło urządzeń wybuchowych oraz bomb ręcznej roboty (IED - Improvised Explosive Device) użytych ostatnio do ataku. Miejscowa ludność jest mieszanką rebeliantów i sympatyków pro-demokracji. Granica wioski znajduje się na wzgórzu. W najbliższych miesiącach zostanie ono wykorzystane jako miejsce zaopatrzeniowe dla naszych oddziałów. Ważne jest, aby wyeliminować oddziały rebeliantów oraz urządzenia wybuchowe w taki sposób, aby nie narazić życia cywilów oraz miejscowej infrastruktury na zniszczenia.

ROE:
Użyć odpowiedniej siły po zidentyfikowaniu sił nieprzyjaciela. Ograniczyć zniszczenia lokalnej infrastruktury do minimum. Należy się spodziewać, że zostaną napotkani cywile.

ZADANIE:
Przeszukać wioskę i zlokalizować ładunki wybuchowe. Raportować o wszystkich podejrzanych przedmiotach, czy aktywności wroga, następnie dostać się do punktu oznaczonego jako Sierra Two. Nawiązać walkę z siłami nieprzyjaciela zgodnie z punktem ROE znajdującym się powyżej.

PRZECIWNIK:
Rebelianci uzbrojeni w karabiny maszynowe.

SIŁY WŁASNE:
Jeden skład z 172-go oddziału piechoty BDE . Drugi skład z 75-ty pułk Ranger'sów.

TEREN:
Mała wioska z niewielkimi wzgórzami.

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%