AmericaArmy.pl

Jak rozpocząć grę w America’s Army 2.5

2012-06-28 18:42:06

WSTĘP

Wbrew zapowiedziom DEVów (twórców AA) o kilkuletnim współistnieniu wersji gry z linii 2.8.x i AA3 wraz z wyłączeniem systemów autoryzacji dla "starej wersji" mogło dojść do jej przedwczesnej śmierci. Oddana społeczność gry nie pozwoliła jednak na taki stan rzeczy i zdecydowała się wszelkimi sposobami ją ratować. Dzięki twórcom projektu AA 2.5 Assist udało się stworzyć uniwersalny, multiplatformowy (Windows, Linux, Macintosh) klient gry. Umożliwia on proste ściągnięcie gry, posiada wbudowaną przeglądarkę serwerów. Największym zaś osiągnięciem twórców było odtworzenie systemu autoryzacji i systemu zdobywania puktów honoru w oparciu konta z serwisu Battletracker (dawny trAAcker).

 

Niniejszy poradnik został przygotowany aby pomóc zarówno całkowicie Nowemu Graczowi jak i starym wyjadaczom ściągnąć, zainstalować i zacząć grę  America’s Army w wersji 2.5. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z AA po zainstalowaniu gry gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi poradnikami dotyczącymi gry znajdującymi się na naszej stronie.

DLACZEGO AMERICA'S ARMY 2.5?

Jest to ostatnia z wersji z linii 2.8.x gry, w którą mogą grać posiadacze 3 systemów operacyjnych co zapewnia całkiem sporą ilość graczy. Posiada niewielkie wymagania systemowe i ogromną grywalność.

Jak pobrać i zainstalować grę?

1. Aby pobrać grę America’s Army 2.5 musimy najpierw zaopatrzyć się w program instalacyjny 2.5 Assist. Jeśli posiadasz system operacyjny Windows, aplikację możesz pobrać bezpośrednio z naszej strony.

Jeśli zaś potrzebujesz wersji pod systemu Macintosh bądż Linuks musisz wejść na stronę domową projektu i wybrać odpowiedni instalator. 


2. Po pobraniu pliku należy go rozpakować w programie typu WinRar bądź 7zip. Nie zapomnij gdzie rozpakowałeś plik!

3. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie pobierania samej gry. Wchodzimy w folder 25Assist, a następnie klikamy na ikonkę 25Assist

4. Po uruchomieniu programu zaczynamy sciąganie gry poprzez kliknięcie napisu „download”

5. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to gra powinna być zapisana na naszym dysku twardym

6. Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom powinien się pojawić następujący widok:


LOGOWANIE

Do zalogowania się w grze potrzebne jest nam konto na www.battletracker.com Jeśli nie posiadamy tam konta, należy kliknąć na przycisk „BT” znajdujący się nad tabelką logowania w programie 25Assist. Gdy już mamy nasz login oraz hasło, logujemy się do gry.


CO DALEJ?

Kolejnym krokiem jest aktualizacja programy zapezbieczającego grę przeciwko oszustom PB (Punkbuster). Robimy to klikając na przycisk „Install” lub „FixPB”.

Później pobieramy mappacki, poprzez kliknięcie zarówno obok Border and Dusk map pack oraz mAAp Pack „INSTALL”


OSTATNI ETAP


Ostatnim etapem na naszej drodze jest wejście na serwer. Robimy to wchodząć w zakładkę „Deploy” (na górze). Klikamy „Refresh” i następnie wchodzimy na wybrany przez nas serwer (najlepiej posortować je po zakładce pingu i wybrać ten z najmniejszą wartością) i cieszymy się grą!

 

My ze swojej strony serdecznie zapraszamy Was do gry na naszym serwerze 193.169.78.133

serwer AA 2.5 AA.PL


PRZYDATNE LINKI


Dokładniejsza wersja poradnika (w j. angielskim) - klik
Faq- klik
Forum (j.ang): klik
LIGA: klik
Dołącz do fanów AA2 na Facebook - klik

 

autor Czarny, korekta Gargamel

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%