Javelin

2009-08-25 22:16:07

Po rozpoczęciu szkolenia swoje kroki skieruj do namiotu, następnie rozpocznij rozmowę z sierżantem stojącym obok symulatora wyrzutni Javelin (domyślnie klawisz F).

Cierpliwie wysłuchaj wykładu odnośnie wyrzutni Javelin, gdy sierżant skończy poprosi cię o wzięcie Jav Tube (domyślnie klawisz F) oraz założenie jej na ramię (klawisz 1). Kolejnym krokiem będzie podniesienie Command Launch Unit w skrócie CLU (klawisz F).

Teraz przyszedł czas na użycie CLU, które działa na zasadzie podobnej do lornetki (użyj prawego klawisza myszki), twoim oczom ukaże się wirtualny krajobraz z widocznym celem czołgiem T-62.

Klawiszem V przejrzyj wszystkie 3 dostępne tryby działanie urządzenia celowniczego : dzienny, nocny z powiększeniem x4, nocny z powiększeniem x9 a następnie połącz CLU z Jav Tube (klawisz R). Za pomocą prawego klawisza myszki powróć do widoku przyrządu celowniczego CLU. Twoim zadaniem jest namierzenia czołgu T-62 za pomocą celownika - po najechaniu nim na sylwetkę czołgu powinien wyświetlić się napis Targetable - namierzanie rozpoczniesz za pomocą klawisza Backslash bądź też środkowego klawisza myszy (utrzymaj cel przez 2 sekundy w środku ekranu aż do pojawienia się krzyża).

Pierwsze podejście okaże się nieudane gdyż na własnej skórze doświadczysz niezawodności amerykańskiego sprzętu - klawiszem J sprawdź połączenie CLU z Jav Tube powróć do widoku prawym klawiszem myszy. Rozpocznij ponownie procedurę namierzania (backslash bądź środkowy klawisz myszy) i odpal tym razem już bez niespodzianek wystrzel pocisk lewym klawiszem myszy .

W tym momencie program szkoleniowy zostanie zmodyfikowany, drugi z celów, który musisz zniszczyć to pojazd opancerzony po lewej stronie - musisz zastosować drugi z trybów pracy wyrzutni Javelin a więc atak bezpośredni (pocisk leci w linii prostej) zmiany trybu dokonasz klawiszem G procedura namierzania oraz strzału nie uległa zmianie.

 

Teraz przyszedł czas na końcowy egzamin - zostajesz przeniesiony na nowe wirtualne pole bitwy - poprzeczka została podniesiona gdyż oprócz 3 właściwych celów (czołgi T62) znajdują się na nim neutralne cele. W ciągu 4 minut masz zniszczyć 3 czołgi stosując zarówno tryb TOP i Direct (zmiany dokonujesz klawiszem G). Po ich zniszczeniu otrzymasz informacje, iż trening został ukończony - jeśli czujesz niedosyt możesz przystąpić do próby praktycznej - w tym celu po zapisaniu wyników (Save results) kliknij Continue powrócisz do namiotu - zdejmij wyrzutnię z ramienia klawiszem Backspace, opuść namiot i udaj się do Sierżanta.

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%