MOS: SDM

2009-08-10 17:50:31

Jedną ze specjalizacji w kompanii 11Bravo wojsk US Army jest drużynowy strzelec wyborowy. Odpowiedzialny jest za zapewnienie wsparcia ogniowego i eliminowanie zagrożenia w strefie od 300 do 1000 metrów. Możliwe jest to dzięki jego wyposażeniu, na które składa się długolufowa M16 DMR (Designated Marksman Rifle) wraz z celownikiem optycznym ACOG RCO 4x. Dostępny jest w niej tylko pojedynczy tryb strzelania.

 

Poziom I SDM (tier I) jak na razie jedyny dostępny w wersji 3.0 , możemy odblokować za 25 Punktów Zaawansowania. Otrzymujemy je wykonując podstawowe treningi bądź grając i zdobywając kolejne poziomy Honoru w Internecie.

Szkolenie to skupia się na rozwijaniu umiejętności posługiwania się karabinkiem M16 DMR. Twoje zadanie zostanie ocenione na podstawie celności w strzelaniu do oddalonych o kilkadziesiąt metrów tarcz. Każda z nich posiada cztery strefy trafienia, za które otrzymasz odpowiednią liczbę punktów, które będą decydowały o wyniku końcowym. Te strefy to: głowa, klatka piersiowa oraz strefa podbrzusza.

Trening jest bardzo przyjemny i nie powinien sprawić nikomu problemu. Po załadowaniu lokacji, i wysłuchaniu krótkiego wstępu od Drill Sereganta Inouye, podnosimy ze stołu karabinek M16 i udajemy się na stanowisko numer 3. W zależności od upodobania możemy przyjąć pozycję stojącą lub kucniętą (klęczącą??? :F ) Po komendzie, czekamy na pierwsze tarcze - będą pojawiać się one pojedynczo. Po wystrzeleniu dwudziestu naboi, przeładowujemy broń. Teraz tarcze będą pokazywać się parami - nie ociągajmy się za bardzo z celowaniem. Po wystrzeleniu ostatniej kuli udajemy się do porucznika Colemana, by poznać nasz wynik. Jeśli jest pozytywny, od teraz będziemy mogli pełnić rolę Drużynowego Strzelca Wyborowego w trakcie misji online.

Poniższa tabelka przedstawia sposób celowania w zależności od odległości pojawiających się tarcz. Do ukończenia szkolenia na poziomie ekspert konieczne jest zdobycie minimum 1150 punktów.

Basic: 600
Proficient: 900
Expert: 1150
Max: 1200  

opracowanie Freak

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%