Mapy nieoficjalne

2009-08-16 21:58:18
Nazwa mapy: Village Rundown
Autor: {T-F}FireArrow
Pobierz: Village Rundown

Opis: Nieduża mapa, co nie znaczy jednak, że nie jest w stanie pomieścić 18 osób na serwerze. Można śmiało powiedzieć, że Village Rundown jest bardzo dobrym połączeniem Swamp Ride i River Basin. Duża liczba drzew, kamieni, murków, czy wraków samochodów, stanowi świetną ochronę przed ostrzałem i charakterystycznym dla każdej mapy spamowaniem.
Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ładne, szczegółowo dopracowane tekstury i liczne zakamarki, które odkrywa się z każdą minutą przebywania na mapie.

Cele misji:

Atak: wykraść dane z komputera (Dla ułatwienia, komputer został zaznaczony niebieską poświatą) lub wyeliminować przeciwnika

 

 


Obrona: nie dopuścić do wykradnięcia danych z komputera (coś ala Insurgent Camp) lub wyeliminować przeciwnika

Wyposażenie:
Atak: 3x m16 i m249 w pierwszej grupie, 1x m16 i 2x m249 w drugiej grupie, 1x m16 i 1x m24 w ostatniej grupie
Obrona: tutaj, podobnie jak w ataku, minus 1x m249 w obronie

 

 


Błędy, niedoróbki itp. Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić do tego, że w każdej, nawet oficjalnej mapie do America's Army są błędy, nawet takie, które uniemożliwiają rozgrywkę (przykład: SF artic kiedyś i niezniszczalne Strykery), tak samo tutaj jakieś są na pewno. Może nie psują tak rozgrywki, ale mogą męczyć i zniechęcać do mapy.

SAI W nowszych wersjach America's Army, twórcy zrezygnowali z normalnego kompasu na rzecz profesjonalnego systemu nawigacji SAI. Autor Village Rundown nie uzbroił jej w taki system i już na samym starcie ataku, po prostu nie wiadomo, co robić i gdzie iść.

 

 

 


I tak oto, zaczynamy w środku lasu, ale niczym przebudzeni z letargu, nie wiemy gdzie jesteśmy i gdzie iść.

Kanion - Autor oddał nam kilka zróżnicowanych przejść przez dzielący obie strony kanion. Znajdziemy tutaj przewrócone drzewa i mostek. Problem rodzi się wtedy, gdy chcemy skorzystać z takiego drzewka, bowiem można się zsunąć po skarpie i wpaść do kanionu.

 

 

Zapewne, większość z Was pomyśli, że się czepiam w tym momencie, ale moim zdaniem autor trochę przesadził jeżeli chodzi o pewne obiekty znajdujące się na mapie. W środku obozu, zaraz za skrzynią z bronią, znajdziemy stoły piknikowe! Rampe z blach i wieżyczki, na które po prostu nie da się wejść zostawię to bez komentarza.

Reasumując, świetne tekstury chmur, kolorystyka mapy i przede wszystkim oryginalny pomysł czyni Village Rundown nawet w świetle drobnych niedociągnięć lokalizacją godną polecenia i poświęcenia swojego czasu, aby na niej zagrać.
nikon.

Ocena:
7/10

 

Zrobiłeś/aś jakąś ciekawą mapkę? Wyślij ją do nas. Opiszemy i zamieścimy ją - Wyślij

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%