SF Interdiction

2009-08-28 12:50:24
1.Sytuacja: Wywiad donosi, że znana organizacja terrorystyczna ukończyła właśnie budowę podziemnego kompleksu. Będzie on używany do produkowania i przechowywania broni chemicznej i biologicznej. Ta ukryta fabryka nie osiągnęła jeszcze pełnej zdolności produkcyjnej ale stwarza zagrożenie dla lokalnych sił amerykańskich i sojuszniczych w tym rejonie. Wywiad donosi także, że ważne materiały znajdują się w tym ośrodku. Życzliwy informator uzyskał dostęp do bazy i wie gdzie mniej więcej się znajdują.

2.Zadanie: Dostań się do ośrodka wroga ulokowanego w kwadracie 35885012 jednym z kilku możliwych wejść. W środku zlokalizuj i przesłuchaj informatora aby uzyskać informację o dokładnym położeniu ważnych materiałów. Po zabezpieczeniu materiałów udaj się do punktu ekstrakcji. Kiedy materiały zostaną zabezpieczone, precyzyjny nalot zniszczy podziemny bunkier.

3.Właściwe instrukcje:

A.Wróg w sile kompanii lekko uzbrojony, wspierany przez Siły Szybkiej Reakcji w liczbie plutony (czas reakcji ok. 5 minut).
B. Siły własne: 1st SQD, A CO, 2d/75th Rangers.
C.Teren: Silnie poprzecinany rozpadlinami las. Niskie zarośla oferują możliwość ukrycia i zamaskowania.
D.ROE: Zasady Użycia Broni opublikowane 12 maja 2005 obowiązują. Należy użyć wyłącznie niezbędnych sił. Zminimalizować uszkodzenia infrastruktury. Uwaga na cywilów mogących znajdować się w okolicy.

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%