SF Snakeplain

2009-08-28 12:52:21

1. SYTUACJA: W wyniku analizy obrazów z satelitów szpiegowskich wywiad rozpoznał znaczne siły wroga ulokowane w pustynnej fortecy (OBJ), znajdującej się w kwadracie AG1168. Wywiad przypuszcza że właśnie te siły wroga próbują założyć wysuniętą bazę operacyjną, która umożliwi im w przyszłości rozpoczęcie ataków na niedaleką bazę lotnicza zajętą naszych sprzymierzeńców. Jest możliwe, że w bazie wroga znajdują się ważne dokumenty, których zdobycie umożliwi nie tylko zapobiegnięcie temu atakowi ale także przewidzenie przyszłych posunięć wroga.

Dodatkowo, dziś o godzinie 0500 oddział rozpoznania i zwiadu (R i S) nie zdołał zakończyć z powiedzeniem swojej misji. Wszystkie próby skontaktowania się z nimi zawiodły, obecnie żołnierze ci są uważani za zaginionych.

2. ZADANIE: Zabezpieczyć ważne dokumenty, prawdopodobnie znajdujące się w Objective ALPHA w kwadracie AG11061968, potem spróbować ustalić położenie i uratować zaginione oddziały R i S. W godzinę H odział SF rozpocznie atak od drogi MSR-11 używając pojazdów M1114 HMMWV wyposażonych w działka CROWS.

3. WŁAŚCIWE INSTRUKCJE:

A. SIŁY WROGA: Siły wroga to oddział w sile plutony zajmujący centralną fortece. Przynajmniej jedna jednostka szybkiego reagowania (QRF) może włączyć się do akcji przez prowizoryczne umocnienia na pobliskich wzgórzach. Każda potencjalna lokalizacja QRF jest rozpoznana dzięki zdjęciom satelitarnym i powinna być uwzględniona podczas planowania ewentualnych dróg odwrotu. Siły wroga są uzbrojone w broń szturmową, granatu oraz RPG. Trzy drużyny snajperskie mogą zostać ustawione w okolicy aby rozpoznać pozycje moździerzy na pobliskich wzgórzach.
Dodatkowo, lokalny wywiad donosi, że wróg może posiadać kilka jednostek opancerzonych, co najmniej jeden czołg T-62 i prawdopodobnie kilka pojazdów BMP-1 IFV oraz BTR-80 APC.

B. SIŁY WŁASNE: Jeden oddział z ODA 2037 uzbrojony w broń szturmową, M249 SAW, karabin M82A1, wyrzutnie AT4, system przeciwpancerny Javelin oraz materiały wybuchowe.

C. TEREN: Duża, pustynna forteca z dwoma dziedzińcami, wieloma pojedynczymi budynkami oraz jednym budynkiem wielokondygnacyjnym przy południowo-wschodnim wnętrzu fortecy (prawdopodobnie jest to wrogi budynek dowodzenia i powinien być priorytetem w czasie zabezpieczania budynków) . Obiekt otaczają niskie wzgórza, powiadające umocnione pozycje.

D. ROE: Obowiązują zasady użycia broni z 12 maja 2005. Używać siły tylko przeciwko potwierdzonym siłom wroga. Minimalizować zniszczenia lokalnej infrastruktury. Uważać na cywilów mogących znajdować się na obszarze działań.

tłumaczenie Bryk

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%