Steam

2009-08-09 21:30:14

Czym jest Steam? (opracowano na podstawie oficjalnej strony wiki)

Steam jest szerokopasmową platformą Valve służącą do bezpośredniego dostarczania oprogramowania i zarządzania treścią. Jest on integralną częścią każdego oprogramowania Valve. Dla nas najważniejszym faktem jest możliwość ściągnięcia szybkiego i łatwego ściągnięcia AA3 poprzez tą platformę.

 

Steam...

 
  * Pozwala ci na zakup gier Valve przez Internet i grę zaraz po potwierdzeniu twojego zakupu.
    * Pozwala na dostęp do twoich gier z każdego komputera, który ma możliwość podłączenia się do sieci Steam.
    * Aktualizuje i instaluje łatki automatycznie, wiec nie musisz się martwić o instalowanie ich samemu.
    * Używa własnej funkcji rozmów dlatego możesz rozmawiać z przyjaciółmi, nawet kiedy grasz.
    * Ułatwia przeglądanie i łączenie się z serwerami.
    * Dostarcza możliwość podpatrywania kiedy twoi przyjaciele graja i podłączenia się do tego samego serwera.
    * umożliwia przeglądnie stron internetowych przy użyciu wbudowanej prostej przeglądarki www bez potrzeby wychodzenia z gry bądź jej minimalizowania
    * posiada wbudowaną funkcję zgrywania danych ściągniętych gier tak aby przy kolejnej instalacji programu nie było konieczne ich ponowne ściąganie
    * dzięki usłudze Steam Cloud wszystkie Twoje ustawienia z gry takie jak ustawienia klawiatury i myszki są przechowywane online na serwerach Valve.

 

Instalacja AA3:

Będąc zalogowanym w systemie jako administrator ściągnij i uruchom następujący plik. Dokonaj rejestracji programu podając login, hasło oraz swój adres email. Będąc zalogowanym w programie przejdź na następująca stronę oraz kliknij przycisk ściągnij . Po otwarciu nowego okna przez program Steam potwierdź przyciskiem ściągnięcie AA3.

 

Reperowanie plików gry (ponowne ściągnięcie)

W przypadku gdyz jakiś powodów dojdzie do uszkodzenia plików gry istnieje sposób naprawy gry bez potrzeby ponownego ściągnięcia jej całej od początku. W tym celu mając otwartego klienta steam klikamy prawym klawiszem na pozycji America's Army 3 i wybieramy pozycje właściwości. Następnie przechodzimy do zakładki pliki lokalne i wybieramy opcję sprawdź spójność plików gry.

 

Grupa Steam AA.pl:

Dodatkową ciekawą funkcją jest możliwość tworzenia grup społecznościowych na steamie. Gorąco zapraszam do przystąpienia do grupy steam należącej do naszego serwisu (wystarczy kliknąć w link dołącz do tej grupy).

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%