Szkolenie kierowcy HMMWV

2009-08-25 22:11:53

Szkolenie kierowcy HMMWV

Szkolenie to zostało wprowadzone w wersji 2.7. Ukończenie go pozwala na kierowaniem pojazdem HMMWV dostępnymi w grze (w wersji 2.7 na mapie SF Snake Plain) a także odblokowuje drugie szkolenie związane z pojazdami – CROWS GUNNERY TRAINING, podczas którego możemy sobie postrzelać.

Szkolenie zaczynamy od podejścia do czekającego na nas instruktora. Po podejściu do niego i naciśnięciu klawisza akcji (domyślnie F) słyszymy, że mamy wsiąść do samochodu. Podchodzimy więc do drzwi szkolenie i wsiadamy poprzez naciśnięcie klawisza akcji (domyślnie F).


Obowiązkowo zapinamy pasy, kierujemy wzrok na kierownicę i odpalamy silnik klawiszem akcji.Potem zostajemy poinstruowani przez naszego instruktora o klawiszologii związanej z prowadzeniem pojazdu. Warte zapamiętania są klawisze służące do sterowania pojazdem, przełączające automatyczną skrzynie biegów (P, D, R) oraz wybór jednego z 2 przełożeń – high oraz low. Po zakończeniu wysłuchiwania instrukcji przełączamy skrzynie biegów w pozycję D i jedziemy. Osobiście polecam zmianę przełożenia z high na low (domyślna zmiana środkowym klawiszem myszy), dużo łatwiej będzie nam wtedy pokonywać wzniesienia.

Trasa wiedzie nas przez 3 punkty kontrolne. Przejechanie przez nie oraz powrót do bazy kończy szkolenie. Podczas jazdy należy szczególnie uważać aby nie zawiesić naszego pojazdu, utknięcie na jakiejś górce czy muldzie spowoduje złośliwy komentarz instruktora oraz nie zaliczenie szkolenia.Podczas jazdy będziemy wysłuchiwać różnych komentarzy na temat naszej jazdy – zwłaszcza wówczas, gdy będziemy jechać za szybko lub nieuważnie. Jednak jeżeli będziemy trzymać się trasy oraz uważać na pojazd, nie grozi nam oblanie.A oto (mniej lub bardziej przydatnych porad) kilka porad:
- staraj się jechać ostrożnie, omijaj przeszkody
- nie taranuj znaków, nie uderzaj w skały i inne przeszkody
- staraj się jechać, nie zatrzymuj się bo możesz już nie ruszyć
- jeżeli gdzieś zawisłeś zmień bieg na R i spróbuj zjechać z przeszkody tyłem

BrYK

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%