Współpraca

2009-08-13 08:09:15

Shooters spółka z o.o.

Firma Shooters.PL specjalizuje się w dostarczaniu serwerów gier sieciowych dla
wymagających graczy. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który zdobył sobie już
wierne grono klientów. Oferta firmy obejmuje w chwili obecnej ponad 40 rodzajów
serwerów gier i stale jest powiększana.

Baza techniczna : Nasze serwery ulokowane są w centrum danych ATM w Warszawie na bardzo wydajnych łączach 1Gbit/s do wielu operatorów i gwarancji ruchu dla naszych maszyn na poziomie odpowiadającym aktualnie wykorzystywanym przez nas zasobom. Nasze serwery to renomowane platformy serwerowe INTEL SR1435VP2D2 każda z dwoma procesorami INTEL XEON 3.2GHz (2MB cache) oraz 4 Gigabajty pamięci Ram (R-ECC). Każdy serwer wpięty jest do switcha dwoma kartami sieciowymi o przepustowości 1GBit/s każda, by zapewnić jak najlepsze warunki. Mając na celu dalszy rozwój firmy wszystkie nowe serwery są stawiane na maszynach firmy INTEL z dwoma procesorami INTEL XEON 3.2GHz ( 4MB cache) Dual Core, jak również na maszynach z procesorami Intel Xeon Quad Core. Każdy z komputerów wyposażany jest w 4GB Pamieci RAM Fully Buffered ECC, oraz najnowocześniejsze macierze dyskowe firmy SEAGATE. Infrastrukturę sieciową obsługują dla Państwa Produkty firmy Cisco Systems m.in. Cisco 6506 jako router core'owy oraz switche serii 3550, 3560, 2960G. Wszystko to by zapewnić jak najwydajniejsze rozwiązania sieciowe i najniższe możliwe czasy dostępów do serwerów.

 

 

 

Sklep Hardware 4 Gamers

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości przeznaczonych dla wszystkich graczy od początkujących do progamerów. W naszej ofercie znajdziesz produkty, których używają światowej klasy gracze na całym świecie i oczywiście w odjazdowych niespotykanych nigdzie indziej cenach.

 

 

 

 

Firma Pragmatic jest stałym współpracownikiem Armii USA przy projekcie gry. Do ich zadań należy między innymi opracowywanie systemu statystyk gry. 

 

 

 

W sprawie podjęcia współpracy bądź umieszczenia reklam na stronie proszę pisać na adres : [email protected]

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%