Niewielu z nas spodziewałoby się dożyć momentu w którym America’s Army w wersji Proving Grounds zawita na konsolę najnowszej generacji firmy Sony a mianowicie Playstation 4.

Wersja RFI-3 wydana

2014-07-11 21:02:45

Dokładnie tak jak informowaliśmy wcześniej - 11 lipca miała miejsce premiera najnowszej części gry. W wersji RFI-3 wedle zapowiedzi znalazły się 2 nowe misje o tytulach Cold Front oraz Slums. Projektanci gry przygotowali również dla fanów nie lada gratkę.

Znamy datę wydania wersji RFI-3

2014-06-20 20:53:37

W dniu 10 lipca będzie miała premierę wersja RFI-3 najnowszej części America’s Army: Proving Grounds. Znajdą się w niej 2 nowe misje o tytulach Cold Front oraz Slums.

Powrót na stare śmieci

2014-05-18 16:12:32

Któż z nas nie wspomina z łezką w oku godzin spędzonych na rozgrywce na mapch z wersji AA v2.8.x. Dzięki edytorowi misji wydanego w marcu tego roku pod wersję Proving Grounds możliwe stało się prowadzenie potyczek na arenach takich jak SF Sandstorm, Weapons Cache, Urban Assualt oraz wielu wielu innych.

O tym jak wyjątowa jest nasza gra nie trzeba nikogo z czytelników strony przekonywać. Potrafi jednak zaskakiwać o czym miałem osobiście okazję się przekonać gdy skontaktował się ze mna osobiście ludolog z Uniwersytetu Wrocławskiego (badacz gier, w szczególności komputerowych). Jak się okazało Pan Aleksander Adamus prowadzi projekt badawczy dotyczący gier z serii America's Army i do swoich badań potrzebna mu nasza pomoc. Prosiłbym wszystkich czytelników o odwiedzenie forum aby zapoznać się ze szczegółami oraz gorąco zachęcam do udziału w tym przedsięwzięciu (sam już to zrobiłem).

Jak donoszą różnorakie media Gliwicki OBRUM - ośrodek badawczo-rozwojowy, część Polskiego Holdingu Obronnego (dawnego Bumaru) - pracuje nad darmową wieloosobową strzelanką przeznaczoną na rynek cywilny.

Na tak kontrowersyjne i jednoznaczne stwierdzenie z tematu wiadomości przyszło odpowiadać twórcom gry za pośrednictwem forum oficjalnego. Co z tego wynikło dowiecie z dalszej części newsa.

Edytor map do AA: PG dostępny

2014-03-31 18:28:00

W miniony czwartek ku uciesze społeczności został udostępniony dla wszystkich edytor misji dla wersji Proving Grounds America's Army. Jeśli więc posiadacie talenty w tworzeniu i budowaniu wirtualnych światów możecie śmiało przenieść swoje pomysły do rozgrywki.

Około godziny temu za pośrednictwem platformy Steam miała miejsce premiera najnowszej wersji America's Army o podtytule Proving Grounds. Zapraszam do testowania nowych trybów rozgrywki, map oraz funkcjonalności.

Wywiad z DEVami od FraggedNation

2014-02-18 16:57:18

Serwis FraggedNation opublikował eksluzywny ponad 20 minutowy wywiad z twórcami gry w serwisie YouTube.

Wersja RFI-2 dostępna 20 lutego

2014-02-17 04:51:38

Zaledwie 3 dni dzielą nas od wydania najnowszej łatki o tytule RFI-2 w czwartej części oficjalnej gry America's Army.

Nowe informacje o wersji RFI-2

2014-01-21 18:17:13

W ciągu ostatnich dni za pośrednictwem forum oficjalnego programiści projektu AA poinformowali o nadchodzących zmianach jakie przyniesie będąca w fazie produkcji wersja RFI-2 AA4.

Wedle źródeł oficjalnych (FB oraz twitter) na pierwszy kwartał 2014 roku zaplanowano wydanie kolejnej aktualizacji AA: PG o oznaczeniu RFI-2. Wraz z nią do naszej dyspozycji zostanie oddana całkowicie nowa mapa zatytułowana Red Line.

Jak donosi oficjalna strona America's Army na celowników programistów znalazł się edytor map do najnowszej części gry o podtytule Proving Grounds. Oddanie do rąk społeczności tego narzędzia planowane jest na pierwszy kwartał 2014 roku.

Punktualnie o godzinie 21:00 w dniu dzisiejszym rozpocznie się finał turnieju AA: Proving Grounds organizowanego przez Team Warfare League. Zmierzą się w nim klany SNLSTB (Europa) i PlayHard (Portugalia). Areną zmagań będzie mapa Watchdog. Z meczu prowadzona będzie transmisja video z komentarzem Jamesa Carter dostępna pod następującym linkiem. Zapraszamy do oglądania.

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%