Chat z twórcami gry

2002-11-13 20:08:25

W piątek 15 listopada, o godzinie 19 CST, (co według moich, mam nadzieję właściwych obliczeń oznacza że dla nas będzie to noc z piątku na sobotę o drugiej nad ranem) na kanale #uberfrag sieci irc.gamesnet.net odbędzie się czat na żywo z Alexem Mayberrym, znanym jako [DEV]Abraxas i koordynatorem projektu ze strony armii, LTC Georgem Juntiffem. Będzie można zadawać własne pytania.

Patch niemal gotowy

2002-11-13 20:07:51

Według informacji zamieszczonych na stronie http://www.intelrecon.com, nowy patch jest już niemal gotowy. Będzie nosił numer 1.4.0, a jego zawartość została podana w wywiadzie z Abraxasem. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu poznamy więcej szczegółów na temat mapy, znajdującej się w dodatku, czyli "River Basin".

Ikony przy nickach graczy

2002-11-13 20:07:18

Od dziś na serwerach zaczęły się pojawiać pewne znaki przy nickach graczy. Są to oznaczenia wprowadzone przez projektantów gry. Kolejno:
Gwiazda na zielonym tle - aktywny członek US Army i jednocześnie członek zespołu projektowego gry.
Gwiazda na tle beżowym - aktywny członek US Army.
Gwiazda na niebieskim tle - Rezerwa US Army
Gwiazda na niebiesko-czerwonym tle - członek zespołu projektowego gry
Litera "B" na tle szaro-niebieskim - betatester
Litera "H" na niebieskim tle - pracownik Homelan.

Start strony

2002-09-07 19:10:17

Witam. Ruszyła strona zajmująca się szeroko pojętą tematyką dwóch gier, wydanych przez armię USA - America's Army Operations: Defend freedom i America's Army: Soldiers.
W najbliższych dniach znajdziecie tutaj omówienie istniejących mapek, taktykę walki drużyny piechoty U.S. Army, wywiady z twórcami gry i inne ciekawostki. Nie zabraknie także - oczywiście - codziennej porcji newsów z pola walki.

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%