Po 2 tygodniowych bojach zakończyła się pierwsza kolejka w nowo powstałej lidze AGL. W turnieju Inauguration Tour 4v4 w której pula nagród wynosi 1200 PLN emocji nie brakowało i myślę,że faworyci kolejki nie zawiedli. Wyniki poszczególnych meczów w dalszej części newsa.

Polska - Francja, mecz numer dwa

2010-05-08 21:31:48

Kolejny wieczór i kolejny mecz za nami. Tym razem walka odbyła się na mapie Alley bez mgły.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed miesiąca w dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze towarzyskie spotkanie pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji w AA3. Walka toczyła się na mapie Alley Fog w trybie Carrieable Objective.

Już jutro swój bój o zwycięstwo w nowej lidze AGL rozpocznie 29 zespołów. Pierwsza faza jest faza grupowa w której znajduje się 5 grup po 4 drużyny i 3 grupy po 3 drużyny. Z każdej grupy wychodzi tylko 1 zespół by rywalizować później w fazie play off w systemie DE. Pierwsza kolejka fazy grupowej rozpoczyna się już jutro i na rozegranie jej administracja daje nam 2 tygodnie. Natomiast na rozegranie 2 i 3 kolejki mamy tydzień. Grupy dostępne w dalszej części newsa.

Nowy Steam od dzisiaj

2010-04-26 20:35:26

Popularna nie tylko wśród graczy AA3 cyfrowa platforma do dystrybucji gier Steam w dniu dzisiejszym doczekała się wydania całkowicie nowej wersji. Zobacz jakie nowości przygotowali dla nas programiści firmy Valve ...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co wpływa na wybór klasy postaci podczas rozgrywki w America's Army ? Na popularnym blogu zajmującym się grami - Polygamii opublikowany został bardzo ciekawy felieton, który stara się odpowiedzieć na pytanie czy styl gry, klasa, jaką wybieramy w drużynowych FPS-ach odzwierciedla naszą osobowość, czy jest raczej szansą, abyśmy, spełniając swoje fantazje, mogli wcielić w zupełnie kogoś innego?

Ślizgaj się po nagrody

2010-04-19 19:46:12

W zeszłym tygodniu strona oficjalna ogłosiła rozpoczęcie szóstej już edycji konkursu na oficjalnym kanale AA na serwisie YouTube. Najnowsze wyzwanie będzie od fanów wymagało zastosowania wprowadzonego przez AA3 ślizgu bojowego.

America's Army w AGL

2010-04-18 21:47:11

Już jutro rozpoczną się zapisy do nowej ligi w której zobaczymy AA w wersji 2.8.5. Mówiąc krótko All Games League (AGL) jest nowym, innowacyjnym projektem grupy Beholder, która może być znana niektórym osobom z organizacji takich imprez jak WCG 2007 czy przystanku KODE5. Jak zapewniają włodarze ligi ma ona zrewolucjonizować Polski jak i Europejski e-sport i ma konkurować między innymi z ESL.

Pomimo ciężkiej atmosfery otaczającej dzisiejszy dzień życie toczy się dalej. Tak oto nadeszła pora ogłoszenia oficjalnej listy 16 osób, które zostały wylosowane do gry w barwach Naszej reprezentacji.

Mecz Polska - Francja w AA3

2010-04-06 22:43:41

Drugi weekend maja zapowiada się ciekawie dla graczy America's Army 3. Reprezentacje Polski i Francji zmierzą się ze sobą w dwóch meczach, które odbędą się 7 i 8 maja.

Pudzian i US Army

2010-04-06 19:52:41

Na konferencji prasowej nowo powstalej ligi MMA o nazwie Moosin w której to 21 maja Mariusz Pudzianowski zmierzy się w swojej 3 walce z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej UFC Timem Sylvia mozna było zobaczyć logo US Army.

Wraz z wyjściem wersji 3.0.7 wprowadzono konieczność ponownego przejścia wszystkich treningów przez graczy. Duża część z nas oprócz "zwykłego" ich przejścia stawia sobie za cel zaliczenie ich na poziomie eksperta. Co jednak jeśli nie udaje się Wam zdobyć upragnionych szczytów ? Podajemy więc Wam pomocną dłoń.

Co słychać u DEVa Acekilla

2010-03-04 07:10:54

Czy pamiętacie może jeszcze Ace Aubuchona aka DEVa AceKilla ? Jak moglibyście zapomnieć jedną z najbardziej zasłużonych osobistości dla projektu AA, której zawdzięczamy obecny kształt AA3. Na pewno więc zainteresuje Was co w chwili obecnej porabia Ace a przede wszystkim obejrzeć unikalne zdjęcia z jego kolekcji przedstawiające "stary" DEV team oraz jego już niestniejącą siedzibę mieszczącą się w Emeryville w Kalifornii.

Drugi numer komiksu AA

2010-02-25 23:54:48

Po długim okresie przerwy doczekaliśmy się publikacji 2 numeru oficjalnego komiksu AA, który zdobył sobie wśród społeczności sporą popularność. Odcinek zatytułowany Rise to the Challenge przedstawia ...

TWL z nowym turniejem 2v2

2010-02-24 13:55:09

Mogłoby się wydawać, że America's Army w wersji 2.8.5 już dawno zaginęła na listach ligi TWL i oprócz otwartych już ladderów nie zobaczymy nic nowego. Jednak ku zdziwieniu jak się okazało te przypuszczenia były błędne i TeamWarfareLeague otwiera zapisy do kolejnego turnieju tym razem mało popularnego 2v2.

Partnerzy

Shooters.pl

Americas Army

Ankieta

Czy podoba Ci się AA: Proving Grounds ?

  • Super zamierzam grać ile wlezie

    0%

  • Gra nie jest idealna ale zamierzam dać jej szansę

    0%

  • Nie podoba mi się wcale i nie zamierzam grać w AA4

    0%